Gminne Igrzyska

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2013/2014 w czwórboju LA dziewcząt

19 maja 2014 r. w Żarach na stadionie Syrena odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2013/2014 w czwórboju LA dziewcząt.

Do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów 5-osobowych z Lubanic, Grabika, Sieniawy Żarskiej, Mirostowic Dolnych i Olbrachtowa. Każda zawodniczka miała do zaliczenia 4 konkurencje / 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 metrów. Po zakończeniu zmagań uzyskane wyniki zostały przeliczone na punkty.

Po zsumowaniu punktów każdego zespołu, końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

1.     Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie – 773 pkt.

2.     Zespół Szkół w Grabiku  - 747 pkt.

3.     Zespół Szkół w Mirostowicach Dolnych – 703 pkt.

4.     Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej – 691 pkt.

5.     Szkoła Podstawowa w Lubaniach – 525 pkt.

Najlepszą zawodniczką zawodów była Aleksandra Łaguniak ze SP
w Sieniawie Żarskiej, która zdobyła 194 pkt.

Zespół z Olbrachtowa wystąpił w składzie:

Święcicka Weronika

Nikołajuk Weronika

Łozińska Marcelina

Konisiewicz Roksana

Święcicka Wiktoria

Zwycięski zespół będzie reprezentował  gminę na zawodach powiatowych 27.05.2014 o godz. 11.00 w Żarach.

Życzymy powodzenia

Koordynator ds. sportu