Kolędy, kolędy już nadchodzi czas.

Tradycyjnie już przed świętami Bożego Narodzenia uczymy się śpiewać kolędy. Najlepsi kolędnicy biorą udział w konkursach. Jak co roku nad przygotowaniem uczniów do udziału w konkursach czuwała Pani Monika Zyga.

19.12.2011r. odbył się II Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Lubanicach, w którym uczeń klasy III Paweł Parus zdobył II miejsce w kategorii solistów, natomiast zespół w składzie Gabriela Kordeusz, Wiktoria Lewandowska, Wiktoria Dżyga, Maria Dobrzańska- uczennice klasy V oraz Oliwia Grębowiec- uczennica klasy IV wyśpiewał II miejsce w kategorii zespoły.

21.12.2011r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Olbrachtowie uczestniczyli w VIII Wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Odnieśli również sukces. Paweł Parus zdobył Wyróżnienie, a zespół

(w składzie jak wyżej) nie był gorszy, zdobył również Wyróżnienie.  Serdecznie gratulujemy uczniom i opiekunowi.