Aktualności

Sukcesy w konkursie

W dniu 9 grudnia 2016 roku odbyło się rozstrzygnięcie GMINNEGO KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO w świetlicy wiejskiej w Olbrachtowie. Otrzymaliśmy nagrody, wyróżnienie i podziękowania za udział w konkursie.

NAGRODY: uczniowie klasy VI pod kierunkiem Pani Agnieszki Sztonyk-Rewaj wykonali przecudne "Świąteczne Miasteczko". Jury było zachwycone szczególnie tą pracą; uczniowie z klasy I pod kierunkiem Pani Moniki Zyga wykonali urokliwą szopkę z postaciami z masy solnej; uczeń z klasy IV - Michał Capar z tatą wykonał piękną szopkę.

WYRÓŻNIENIE:  uczniowie z klasy II pod kierunkiem wychowawczyni Pani Anny Terleckiej również przygotowali szopkę  ze wspaniałymi postaciami z masy solnej.

Godne uwagi i gorącej pochwały - pierniczki wykonane przez dzieci z punktu przedszkolnego pod kierunkiem Pani Teresy Durys i Pani Kasi Śrutwy. Dzieci z oddziału przedszkolnego stworzyły ze swoją Panią Renatą Żurawką prezentację biszkoptowych aniołków.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Anna Terlecka