Aktualności

Spotkanie z iluzjonistą

Gościliśmy w naszej szkole iluzjonistę. Swoim występem zaprosił  nas do świata magii oraz wprowadził nutkę zaskoczenia. Pokaz magii i iluzji zachwycił nawet dorosłych. To co wydawałoby się niemożliwe, stawało się całkiem realne. Nasz gość podczas swojego przedstawienia wykorzystał różne rekwizyty: chusty, piłeczki, gilotynę, płonącą książkę, magiczne karty, a nawet żyletki, które zostały wcześniej połknięte.

W spektaklu jako asystenci uczestniczyli uczniowie,  podpatrując zmagania mistrza. Pokazom towarzyszył śmiech, zdumienie i gromkie brawa. Występ ten był niepowtarzalnym wydarzeniem, które pozostanie przez długi czas w naszych pamięciach.

Zapraszamy do magicznej galerii zdjęć.                                                                              Anna Terlecka