Aktualności

WRÓŻBY SIĘ SPEŁNIAJĄ

Andrzejki to idealny czas na wróżby. Noc z 29 na 30 listopada, czyli wigilia świętego Andrzeja ma magiczną moc. Wtedy wszystkie andrzejkowe wróżby sprawdzają się!

Zgodnie z tradycją w piątek 25 listopada Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami zorganizował święto św. Andrzeja dla wszystkich uczniów szkoły. W tym dniu uczniowie klas 0-6 bawili się na sali gimnastycznej, która zamieniona została w „ salę wróżb i tańców”. Uczennice klas 4-6  przeobraziły się w tym czasie we wróżki. Dziewczęta przepowiadały wszystkim chętnym uczniom  przyszłość z dłoni, wróżyły również ze szklanej kuli, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serca, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, bądź szukał swojej szczęśliwej liczby.

Była też dobra muzyka. Po wróżbach był czas na tańce. Wszyscy bawili się wesoło. Oprócz tego odbył się taniec na gazecie oraz z balonami.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić.

Iwona Dewo, Anna Terlecka