Nagrody Wójta Gminy Żary

Decyzją rady pedagogicznej z każdej szkoły i zespołu szkół wytypowano do Nagrody Wójta Gminy Żary po troje uczniów, którzy uzyskali wybitne osiągnięcia i wysokie wyniki nauczania i zachowania. Z naszej szkoły nagrodzone przez Wójta Gminy Żary Pana Leszka Mrożka zostały: Karolina Capar i Anna Grochalska – uczennice kl VI oraz Gabriela Styś – uczennica klasy V. Rozdanie nagród wójta odbyło się na Gminnej Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Złotniku.

Szkoła na tej uroczystości otrzymała talon na kwotę 1 000,00 zł za ranking szkół w roku szkolnym 2015/2016.  Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie w powiecie żarskim spośród szkół publicznych zajęła drugie miejsce na sprawdzianie szóstoklasisty.

Nagrodzonym gratuluję i życzę sukcesów oraz wspaniałych wakacji.

Władysława Stasiak